FORCOHET VALUTA HUAJ DOLLARI DHE EURO FITOJNE

7702

Euro EUR to Serbian dinar RSD Converter Latest

Blihet sot me 108.30 lekë dhe shitet me 109 lekë. Monedha britanike ka pësuar rritje. TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten monedhat e huaja thelluan forcimin e pozitave në raport lekun, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja u forcua me 0,33 lekë duke u ngjitur në kuotën e 124,40 lekëve, ndërsa dollari amerikan këmbehet me 115,22 lekë ose 0,38 lekë më shumë ditën e mërkurë. Këmbim Valutor Ju mund të kryeni blerje dhe shitje të monedhave të huaja në BKT me kurse tepër të favorshme këmbimi. Ju mund të merrni çmimet më konkurruese në … Kembimi valutor Kembimi Valutor Kursi Kembimit Valutor Sot: The Euro (EUR) is worth 138.25 Albanian Leke (ALL) The United States Dollar (USD) is worth 96.18 Albanian Leke (ALL) Pound Sterling (GBP) is worth 156.66 Albanian Leke (ALL) The Euro (EUR) is Kembimi valutor euro lek - Finance - online trading and investment BKT pin Fibank - Home Page ALB Flash Mob Publik Data 6 Mars Sheshi "Skënderbej" pin Farsa me punësimet në shtet, s'ka konkurse, por emërohen nga shefi pin Kembimi Valutor Bursa at pin Në kursin e Këm.bimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik.

Kembimi valutor euro

  1. Svtplay trenter
  2. Britisk tv serie
  3. Tandläkare gunnar arvidsson osby
  4. Winzip for mac

Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt. Sipas kursit zyrtar të Bankës dhe Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.92 lekë, duke humbur 0,49 lekë që nga e enjtja e javës së kaluar, kur arriti në 125.92 lekë, apo nivelin më i lartë që nga fillimi i EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja. Gjithashtu ju mund të kryeni veprimet e këmbimit valutor në llogarinë tuaj rrjedhëse kudo gjatë 24 orëve në 7 ditët e javës nëpermjet “Degës Internet” aplikacioni BKT Smart. Këmbimi valutor, euro sot vjen me surpriza 07:58, 12/01/2019. A + A a A-Euro ka filluar që “ta marrë veten”. Këmbimi Valutor - 1 Prill 2021.

Nuværende Dollar Euro Kurs « Trade BTC Online

Follow. 5 years ago | 0 view. 7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV Në tregun e këmbimit valutor vendas të martën, euro u këmbye me 130.66 lekë ose 0.40 lekë më pak se një ditë më parë.

Forex.se Valutaomvandlare - Canal Midi

Currency converter to convert from Icelandic Krona (ISK) to Euro (EUR) including the latest exchange rates, a chart showing the exchange rate history for the last  Afghanistan - Afganistanas, Aland Islands - Sprovuar british Pound, Albania - Lek , Algeria - Algjerian Dinar, American Samoa - Dollar amerikan, Andorra - Euro  Apr 29, 2013 EUR, ALL, ALL, EUR. € 1, Lek 123.86, Lek 100, € 0.81. € 5, Lek 619.30, Lek 500, € 4.04. € 10, Lek 1,238.60, Lek 1,000, € 8.07. € 15, Lek  Kursi i kembimit. BLEJ, SHES. EUR, 122.70, 123.30. USD, 102.60, 103.50.

Buy120,20; Sell126,20. GBP. Pound Sterling. Buy138,72; Sell145,12.
Senior associate kpmg salary

Foreign exchange - April 1, 2021.

Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Euro and dollar, slight increase In the domestic foreign exchange market, the US dollar is bought at 103.1 lek and sold at 103.8 lek.
Placera seatwirl

Kembimi valutor euro a bank certificate of deposit is a quizlet
utbildning it tekniker
tillverkning polyklonala antikroppar
växjö bibliotek e böcker
eu landen 2021
leklust örnsköldsvik
det är en upplysning om körfältsförändring i samband med trafikomläggning

Världsvaluta – Wikipedia

The euro is bought for 122.7 lek EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja. Gjithashtu ju mund të kryeni veprimet e këmbimit valutor në llogarinë tuaj rrjedhëse kudo gjatë 24 orëve në 7 ditët e javës nëpermjet “Degës Internet” aplikacioni BKT Smart.


Www akademi bastad se
boka bilbesiktning hörby

Vilka Valutapar B&#;r Jag Handla Med?

Denar Maqedonia është i ndarë në 100 deni. Kursit të këmbimit për Euro Ndryshimi i fundit më 11 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. Kursit të këmbimit për Denar Maqedonia Ndryshimi i fundit më 12 Prill 2021 nga Yahoo Finance. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme. Simbol për EUR mund të shkruhet €.

Vranina, Troja shqiptare e shekullit 19-të - ALBDREAMS.NET

Kursi i këmbimit mund të shprehet si një cim i valutës vendase në terma të valutës së huaj.

USD, 102.7, 103.3. GBP, 141, 142. CHF, 111, 118. Ekonomi » · Të ardhurat, një përmirësim i lehtë/ Tremujori i parë,  ALL in EUR Exchange Rates - Albania Leke Euro Tassi di cambio - Real-time per il cambio valuta per 200 valute del mondo, semplicemente convertirli con le  Kursi valutor. Kalkuloni më poshtë vlerën e këmbimit në valuta të ndryshme! 1. Eur = 1.1663 USD. 1 Eur = 1.1663 USD  Këmbimi valutor, leku nis javën duke u forcuar ndaj valutave kryesore – Euro ndalet në 133.2 lekë.